Warning: include(modules/products/cennik.php): failed to open stream: No such file or directory in /modules/products/main.php on line 2

Warning: include(modules/products/cennik.php): failed to open stream: No such file or directory in /modules/products/main.php on line 2

Warning: include(): Failed opening 'modules/products/cennik.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php54/lib/pear') in /modules/products/main.php on line 2
Młynpol - Urządzenia do przetwórstwa spożywczego
18 Sierpnia 2022
Czwartek
15:10

O firmie

Strona Glówna
Kim jesteśmy?
Nasza Filozofia...
Aktualności!Produkty

Młyny do mielenia
Kruszarki
Krajalnice
Kalibrowniki
Mieszalniki
Przenośniki ślimakowe
Suszarnie bębnowe
Linie do prażenia
InneKruszarka

Kruszarka składa się ze stołu w kształcie prostokąta, na którym zamocowany jest korpus urządzenia wraz z lejem lub tacą zasypową oraz silnik napędzający poprzez przekładnię pasową i przemiennik częstotliwości wirnik kruszarki.
Przekładnia pasowa posiada regulację naciągu i jest zabezpieczona osłoną.
W korpusie urządzenia ułożyskowany jest wał, na którym osadzony jest wirnik w postaci zaostrzonych zębów. W korpusie urządzenia od wewnątrz, z obu stron, osadzone są na stałe dwa noże z zębami w kształcie grzebieni.
Kruszenie produktu następuje pomiędzy wirującymi zębami na wirniku a nożami z zębami osadzonymi na stałe z obu stron korpusu urządzenia.
W dolnej części kruszarki znajduje się łatwowymienialne sito, które pozwala na pokrruszenie produktu na dowolną frakcję.
Za sitem zamontowany jest wysyp, pod który należy podstawić odpowiedni pojemnik lub na którym zawiesić odpowiedni worek.
Pojemnik i worek stanowią wyposażenie kruszarki.
Uruchomienie kruszarki oraz regulacja prędkości obrotowej jej wirnika odbywa się poprzez przemiennik częstotliwości (tzw. falownik), zainstalowany z boku kruszarki. Falownik zapewnia płynną regulację obrotów wirnika kruszarki, w zakresie od 0 do 6000 obr/min.
Dzięki zastosowaniu falownika i łatwowymienialnych sit, dla każdego kruszonego surowca można dobrać takie obroty wirnika i wielkość oczek sita, że po jego rozdrobnieniu ilość niepożądanych frakcji powodujących straty surowca, zostanie zminimalizowane niemal do zera.Certyfikaty

WE
Atesty PZH
GwarancjaKontakt

Nasz adres
Masz pytanie?